Grup Hepsi Fanclub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fanclub

Grup Hepsi Fanclub

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

hepsiye destek isteniyorr..!!

YazarMesaj
*+sümosh+*
Mükemmel Admin-cik
Mükemmel Admin-cik
*+sümosh+*

Kadın
İş/Hobiler : Gülçin xD
Lakap : --
Rep :
hepsiye destek isteniyorr..!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100hepsiye destek isteniyorr..!! Right_bar_bleue

meslekler : kaç ghl:473
meslek:psikolog
kalanborç:--
kaç ghl bor aldın:--
ghl :
hepsiye destek isteniyorr..!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100hepsiye destek isteniyorr..!! Right_bar_bleue

hangi hepsi kızı : hepsiye destek isteniyorr..!! Yrhsugkst70681up8j5
sanal hayvanın : hepsiye destek isteniyorr..!! T7qz9wvh82ngmmb8sebv
takımın : hepsiye destek isteniyorr..!! Go1rwjl7kiin07lucg0w

hepsiye destek isteniyorr..!! Empty
MesajKonu: hepsiye destek isteniyorr..!!   hepsiye destek isteniyorr..!! Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 7:16 pm

Pınar ÖZSÜZOĞLU
Evren hanımın gülçin’in gruptan ayrılmasını açıkladıktan sonra sizlere bir kaç birşey söylemek istedim..belki fikirleriniz değişmez,hala kızgın kalırsınız ama yinede işin bide bu tarafını görün istedim.

Biz onları hepsi demiştik her şeyimiz demiştik.belki böyle olmamalıydı bu şekilde bitmemeliydi diyenleri duyuyor gibiyim ama aslında hiçbir şey bitmiş değil..herşey yeni başlıyor.. Hepsi’den bir kişi eksildi, tamam kabul, şuanda onların bir parçası eksik, ama o parçayı tamamlamak bizlerin görevi olmalı, olmak zorunda, kaç yıl oldu ya artık hesaplayamıyorum, uzun zamandır hepsi’nin yürüdüğü bir yolda baş tacımız olmaları, kendilerini küçük büyük herkese, hatta müzik tarzları çok farklı olan kişilere bile sevdirmeleri, çok büyük bir şey.

Yani demem o ki, Hepsi neden Hepsi, çünkü bütünler, ayrılamayan kopamayan dostlukları var, evet bir kişi gruptan ayrılmış olabilir, ama bizim gördüğümüz benimsediğimiz Hepsi’nin sadece sahnesinden ayrıldı Gülçin. Onlar hala dost, hala arkadaş, hala bir bütünler, onlar ayrılmadı, az öncede söylediğim gibi sadece Gülçin artık sahnenin aşağısında olmaya karar vermiş olabilir, bunu neden sorguluyorsunuz ki, herkes hayatı boyunca bir şeye bağlı olarak yaşayamaz, şunuda belirteyim, hepsi dağılmadıki, herkes dağıldılar diyor ama, bunu nasıl söyleyebilirsiniz ya, onlar şuan 3 kişiler, 4. Kişi biz olmalıyız o çenebaz kalemine çok güvenen fakat yalan yanlış haberlerle bu duvarı yıkmaya çalışan kişileri susturmalıyız, o duvar biziz, o duvar sizlersiniz.. onları(gazeteleri) umursamayın,o duvarı sarsmayın, sarsmayın ki, hepsinin bitmediğini ve bitmeyeceğini onlara gösterelim..Kısacası yapmamız gereken tek şey DESTEK DESTEK DESTEK..!!!

hemen yorum isitiyorum ..!!
http://yoshyuruk.eniyiforum.net

hepsiye destek isteniyorr..!!
1 sayfadaki 1 sayfası